Ülkemizde sadece genel merkezimizde yaptığımız fuarlarımız ilkbahar/yaz ve sonbahar/kış koleksiyonlarımızın tanıtımı olmak üzere yılda 2 defa yapılmaktadır.


Fuarımız bayilerimizin ve bayimiz olmak isteyen firmaların katılımları ile gerçekleşmektedir.

Koleksiyonlarımızı Dünya’nın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirdiğimiz fuar katılımlarımız yurtdışı bayilerimiz ve bayimizi olmak isteyen firmaların beğenisine sunuyoruz.

Etkin fuarımıza katılım için aşağıdaki linkten davetiyenizi oluşturup, yazdırabilirsiniz.

MICAM DAVETİYE

Misyonumuz;


Her ürünümüzü tek ürünümüzmüş gibi özenle üreterek; kaliteli, sağlam, rahat ve şık tasarımlar oluşturmak için her gün daha fazla çalışıyoruz. Her yeni sezonda ilk sezon heyecanını yaşarken, markamızın kalitesini ve güvenilirliğini bir kat daha arttırıyoruz.
Güvenli, sağlam, rahat ve şık olmak adına Venüs Ayakkabı’yı bayanların şıklığı ve rahatı için üretirken, Ülkemizin ve Dünya’nın en çok tercih edilen markası olması için çalışıyoruz.

Vizyonumuz;


Türkiye’nin ve dünyanın en çok tercih edilen bayan ayakkabı markası olmak.

İhracat


Venüs Ayakkabı kurulduğu günden bugüne ihracatlarına önem vererek, yurtdışı pazarındaki yerini her geçen gün arttırmaktadır.

Yurtdışından talep edilen ürünleri, gelen talepler doğrultusunda değerlendirerek, yeni iş ortaklarının memnuniyeti ön planda olmak üzere ihracatlarını yapmaktadır.

Yurtdışı pazarında Asya, Avrupa ve Amerika kıtasındaki birçok ülkenin bayan ayakkabı ihtiyacını karşılaşmaktadır.

Ürünlerimiz


Ürünlerimizin tamamı kendi tasarımlarımız ve üretimimizden oluşmaktadır. Bayan ayakkabı grubunda; ayakkabı, bot, çizme, sandalet ve çanta üretimi yapmaktayız. Ürünlerimiz %100 keçi ve sığır derisinden oluşmaktadır. Kullandığımız hammadde, malzeme ve yardımcı malzemelerimiz, kalite standartlarına uygun, laboratuar incelemelerinden geçmiş, insan sağlığını etkilemeyecek unsurlar onaylandıktan sonra üretime alınmaktadır.

Kendi stilimizi ancak kendi hayal gücümüzle ortaya koyabiliriz. Bu nedenle koleksiyonlarımız tamamen bizim eserimizdir.


Koleksiyonlarımız, her sezonun trendlerini belirleyecek şekilde, çok değerli tasarımcılarımızın çalışmaları arasından özenle seçilerek oluşturulmaktadır.