Kariyer

Kariyer

Venüs Ayakkabı olarak başarımızın, en değerli varlığımız olarak gördüğümüz çalışanlarımıza bağlı olduğuna inanıyoruz. En yetenekli çalışanları istihdam etmek ve olumlu bir iş ortamı yaratmak amacıyla insan kaynakları süreç ve sistemlerimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz.

İnsan kaynaklarımızın temel amacı; değerlerimizi paylaşan doğru yeteneği şirketimize kazandırmak, bilgi seviyesi ve deneyimi ile örnek gösterilen, faaliyet alanında uzmanlaşmış çalışanlar yetiştirilmesine destek olmak.

Personel ihtiyacı olması durumunda, İnsan Kaynakları Birimi tarafından görevin gerektirdiği özellikler belirlenerek internet ve/veya gazete ilanları aracılığı ile iş alım süreci başlatılır. Genel başvurular değerlendirilerek adaylar insan kaynakları, ilgili yöneticiler ve genel müdürün katıldığı mülakatlar ile değerlendirilir. Başarılı bulunan adaylar uygun pozisyonlara yerleştirilir. Görüşme yapılan her adaya mutlaka mülakat sonucu bildirilir.

Pozisyonların gerektirdiği yetkinliklerle birlikte aşağıdaki özelliklere de sahip olmak, adaylardan ayrıca beklenmektedir.

Staj programları için, gelecekte potansiyel çalışanlarımız olabilecek öğrencilere iş ortamını ve Şirket kültürümüzü tanıma fırsatı vererek kendilerine çalışma alanı seçimlerinde yol gösterme amacını taşımaktadır.

İş başvurusu için özgeçmişinizi adresine e-posta yolu ile gönderebilirsiniz.